Naprawa Laptopa

DLACZEGO MY? OTO ODPOWIEDŹ

GWARANCJA DO 12 MIESIĘCY - na wymianę układu BGA na nowy
(Sprzęt na gwarancji odsyłany jest do naszej firmy na własny koszt)

  1. Zajmujemy się kompleksową naprawą laptopów każdej marki . Nie odsyłamy sprzętu do innych serwisów – czas naprawy jest dużo krótszy. Wykonywane w naszym serwisie usługi są na najwyższym poziomie. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko jest zrobione jak być powinno i skręcone dokładnie, do ostatniej śrubki.
  2. Udzielamy indywidualnej gwarancji – długość uzależniona od rodzaju wykonanej usługi. Wciąż inwestujemy w nowe maszyny, urządzenia, sprzęt pomiarowy oraz szkolenia personelu w celu polepszania jakości świadczonych dla Państwa usług.
  3. Posiadamy bardzo duże doświadczenie a przede wszystkim specjalistyczny sprzęt: stacje lutownicze na gorące powietrze (HotAir) oraz podczerwień (IR) czy profesjonalne sita BGA.
  4. Bezproblemowo lutujemy każdy układ bez uszkodzeń płyty ani układu BGA. Nie musisz martwić się że zostanie to przeprowadzone niefachowo.
    Oddając laptopa w ręce naszych serwisantów mają Państwo pewność, że usterka zostanie prawidłowo zdiagnozowana i naprawiona. W przypadku uszkodzenia, które naprawie nie podlega posiadamy magazyn części i istnieje możliwość wymiany uszkodzonego komponentu na nowy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl